• Αύγουστος 17, 2018, 03:14:22
• Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Νέα:
Για οποιαδήποτε ανακοίνωση, πληροφορία ή άλλου είδους επικοινωνία σχετική με το ptde.gr-που δεν καλύπτεται ήδη από το site-μπορείτε να μας στείλετε e-mail στο ptde.gr@gmail.com

Αποστολέας Θέμα: Απορίες φοιτητών Π.Τ.Δ.Ε.  (Αναγνώστηκε 286992 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος babalougum

• Νηπιαγωγείο!
  • **
Απ: Απορίες φοιτητών Π.Τ.Δ.Ε.
« Απάντηση #45 στις: Σεπτέμβριος 10, 2013, 11:38:52 »
Καλημέρα σε όλους! Μήπως γνωρίζει κάποιος τι ακριβώς θα γίνει με τα μαθήματα που δίνονται σήμερα στη σχολή; Από έχτες προσπαθώ να βγάλω άκρη αλλά δεν τα καταφέρνω. Ρωτάω συγκεκριμένα για το μάθημα ''Επιστημολογία των Φυσικών Επιστημών'' του κ.Σκορδούλη που δίνεται σήμερα 3-6. Τηλεφώνησα νωρίτερα στο γραφείο του καθηγητή αλλά δεν απάντησε κανείς. Εν τω μεταξύ πέρα από τις γνωστές ανακοινώσεις στο site της σχολής δεν έχω βρει κάτι συγκεκριμένο που να αφορά στην εξεταστική του τμήματος μας, εννοώ κάποια επίσημη ανακοίνωση για αναβολή εξετάσεων. Παρακαλώ όποιος ξέρει κάτι πιο συγκεκριμένο ας απαντήσει....
''αλίμονο σε αυτούς που έχουν ένα άδειο σπίτι στην καρδιά τους''

sanji

• Επισκέπτης
« Απάντηση #46 στις: Σεπτέμβριος 10, 2013, 17:11:01 »
Παιδια τελικα θα δοθουν εξετασεις ή οχι.Εγω δινω αυριο 11/9 θεατρικη παιδεια γνωριζει καποιος με σιγουρια να μου πει αν θα ειναι ανοιχτα για να δωσουμε για να μην πηγαινω τζαμπα,επειδη ειμαι και μακρια.Ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος kouniabella

• Νηπιαγωγείο!
  • **
« Απάντηση #47 στις: Σεπτέμβριος 10, 2013, 19:38:54 »
Η ανακοινωση για την απεργια λεει 10-11/9 οποτε αν εδωσαν σημερα δινουν και αυριο...
απλα καποιος πρεπει να μας πει αν εδωσαν σημερα...

Αποσυνδεδεμένος sofidio

• Προνήπιο!
  • *
« Απάντηση #48 στις: Σεπτέμβριος 10, 2013, 20:09:30 »
Η ανακοίνωση για τα ΜΠΣ αναφέρει πως αναβάλλονται για δυο εβδομάδες το ελάχιστο. Εννοεί δυο εβδομάδες από την ημέρα που είχαν οριστεί; Δηλαδή στις αρχές οκτώβρη;

Αποσυνδεδεμένος asimeniasfika

• Απόφοιτη ΠΤΔΕ
  • Συντονιστής
  • Καμένος στον κύβο!
  • Φύλο: Γυναίκα
« Απάντηση #49 στις: Σεπτέμβριος 10, 2013, 21:26:51 »
Η ανακοίνωση για τα ΜΠΣ αναφέρει πως αναβάλλονται για δυο εβδομάδες το ελάχιστο. Εννοεί δυο εβδομάδες από την ημέρα που είχαν οριστεί; Δηλαδή στις αρχές οκτώβρη;

Ναι, ακριβώς αυτό εννοεί.

Παιδιά, δε θα εξεταστεί κανένα μάθημα μέχρι την Παρασκευή.
Εάν θέλετε να συνεργαστείτε ως συντονιστές στο φόρουμ, στείλτε μου προσωπικό μήνυμα ή επικοινωνήστε με το ptde.gr@gmail.com

Αποσυνδεδεμένος gogokotro

• Νηπιαγωγείο!
  • **
« Απάντηση #50 στις: Σεπτέμβριος 13, 2013, 22:15:51 »
Το μάθημα Τεχνολογίες Στην Εκπαίδευση θα εξεταστεί τελικά την άλλη Παρασκευή;

Αποσυνδεδεμένος jeanne

• Πρωτάκι!
  • Φύλο: Γυναίκα
« Απάντηση #51 στις: Σεπτέμβριος 14, 2013, 19:02:13 »
Ξερει κανεις τι θα γινει αυτη την εβδομαδα με την εξεταστικη?

Αποσυνδεδεμένος student

• Πρωτάκι!
« Απάντηση #52 στις: Σεπτέμβριος 16, 2013, 09:52:33 »
μπορει να μου λυσει καποιος τη γραμμικη δοφαντικη εξισωση (56, 72) = 56x +72 y
εγω ξεκινω και βρισκω το Μ.Κ.Δ που ειναι 8 και η εξισωση γινεται 56χ +72 y = 8 πρεπει να βρεθουν οι ακεραιες λυσεις συμφωνα με τη θεωρια. αν λυθει με διακρινουσα ειναι λαθος? ειναι απο το μαθημα θεωρια αριθμων please ας μου δωσει μια κατευθυνση οποιος μπορει γιατι απο το βιβλιο δυσκολευομαι και δε τα καταλαβαινω.εβαλε τετοια στις εξετασεις?
οι γραμμικες ισοτιμιες που ειναι πιο ευκολες ειναι σοσ η τζαμπα παιδευομαι να τις μαθω?εχουν πεσει ποτε?

Αποσυνδεδεμένος Charlie

• Νηπιαγωγείο!
  • **
« Απάντηση #53 στις: Σεπτέμβριος 16, 2013, 13:44:09 »
Αυτή τη βδομάδα τι θα γίνει με τις εξετάσεις; Θα δώσουμε κανονικα αύριο αγωγή υγείας και μεθαύριο φυσική; super SOS για εμάς τους επι πτυχίω  : ((