• Δεκεμβρίου 08, 2019, 13:36:59
• Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Νέα:
Το ptde.gr πρόκειται να κλείσει. Όσοι ενδιαφέρονται να συμμετέχουν ενεργά στη συνέχεια του φόρουμ παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με τις συντονίστριες λιβελούλα, asimeniasfika, TheReader ή να στείλουν μήνυμα στο ptde.gr@gmail.com

Αποστολέας Θέμα: Απορίες φοιτητών Π.Τ.Δ.Ε.  (Αναγνώστηκε 327354 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος student

• Πρωτάκι!
Απ: Απορίες φοιτητών Π.Τ.Δ.Ε.
« Απάντηση #54 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2013, 14:24:52 »
στο σαητ alfavita.gr με σημερινη ημερομηνιοα και ωρα 12: 24 εχει μια ανακοινωση του συλλογου μελων ΔΕΠ του ΠΤΔΕ-ΕΚΠΑ που λεει οτι αναστελλετει η λειτουργια του τμηματος ως συμπαρασταση στο διοικητικο προσωπικο.αρα δε γινεται η εξεταστικη ουτε αυτη τη βδομαδα ετσι δεν ειναι?

Αποσυνδεδεμένος Almojabanas

• Νηπιαγωγείο!
  • **
  • Φύλο: Γυναίκα
« Απάντηση #55 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2013, 15:30:20 »
Όντως. Τη διάβασα κι εγώ την ανακοίνωση. Ωστόσο δεν αναφέρει ημερομηνίες. Η ανάρτηση είναι σημερινή στο σάιτ αλλά η ίδια η ανακοίνωση δεν έχει καν ημερομηνία. Οπότε δε νομίζω ότι μπορούμε να βγάλουμε συμπέρασμα...
http://www.alfavita.gr/arthron/%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CE%AF%CE%BD%CF%89%CF%83%CE%B7-%CF%83%CF%85%CE%BB%CE%BB%CF%8C%CE%B3%CE%BF%CF%85-%CE%B4%CE%B5%CF%80-%CF%80%CF%84%CE%B4%CE%B5-%CE%B5%CE%BA%CF%80%CE%B1

Αποσυνδεδεμένος Foreign

• Πρωτάκι!
« Απάντηση #56 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2013, 15:51:34 »
Ρε σεις, άκουσα ότι τελικά δεν έγινε η συνέλευση της συγκλήτου, ισχύει; οποίος έχει κάτι νεότερο για το τι θα γίνει αυτή την εβδομάδα ας μας πει. Ανοιχτή σχολή; κλειστή σχολή; θα δοθούν μαθήματα; (οεο;!:-P) Please...δίνουμε φυσική...καταλαβαίνετε! Ευχαριστώ!!:-)

sanji

• Επισκέπτης
« Απάντηση #57 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2013, 16:03:43 »
παιδια η αρχικη ανακοινωση που ελεγε απεργια διοικητικου προσωπικου δεν ελεγε και για 16-20 .Οι πανεπιστημιακοι καθηγητες υπαγονται στην ΟΛΜΕ γιατι εχουν πενθημερη απεργια.http://www.apergia.gr/ .Μεχρι να ανοιξουν να ξαναβγαλουν προγραμμα με ωρες ,οι οποιες απο οτι προβλεπω θα ειναι στριμωγμενα για να βγει το προγραμμα,θα περασει και αυτη η εβδομαδα .Καλα εκτος απο αυτα εγγραφες ποτε θα γινουν εμεις οι περσινοι καναμε στις 24 οι φετινοι???Δεν πρεπει να τελειωσει πρωτα η εξεταστικη.

Αποσυνδεδεμένος babalougum

• Νηπιαγωγείο!
  • **
« Απάντηση #58 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2013, 20:07:29 »
Καλησπερα σε ολους. Πηρα τηλεφωνο στην επιστασια της σχολης και ο φυλακας μου ειπε οτι το κτηριο ηταν ανοιχτο σημερα το πρωι και δοθηκαν μαθηματα. Συγκεκριμενα μου ειπε οτι υπηρχαν παιδια που πηγαν για να δωσουν και το ηξεραν και μου μιλησε για τον κ.Σκορδουλη συγκεκριμενα, οτι ηταν εκει. Δεν ηξερε ποια μαθηματα δοθηκαν ουτε αν εγινε συγκλητος, μαλλον αυριο θα γινει λεει. Η οδηγια που του εχουν δωσει ειναι να λεει σε οποιον παιρνει τηλεφωνο και ρωταει για τις εξετασεις να επικοινωνει ο ιδιος προσωπικα με τον καθε καθηγητη. Παιδια εχω τρελαθει γιατι ειμαι πτυχιακη εξεταστικη και μου εχουν μεινει μονο δυο μαθηματα, που ηταν την προηγουμενη βδομαδα και αναβληθηκαν. Το ενα μαλιστα ειναι η επιστημολογια του Σκορδουλη. Σας παρακαλω οποιος ξερει κατι για σημερα το πρωι ή κατι πιο συγκεκριμενο ας το γραψει. Δοθηκε δλδ σημερα το μαθημα του σκορδουλη; Αφου το εκπα ηταν κλειστο και δεν εχει βγει καποια ανακοινωση τοσες μερες. ΣΟΣ ΣΟΣ ΣΟΣ
''αλίμονο σε αυτούς που έχουν ένα άδειο σπίτι στην καρδιά τους''

Αποσυνδεδεμένος ELEN26

• Προνήπιο!
  • *
« Απάντηση #59 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2013, 20:36:36 »
Καλησπέρα σε όλους! Παιδιά sos, χρειάζομαι τη βοήθειά σας. Όποιος ξέρει οτιδήποτε για το εάν αύριο θα συνεχιστεί η εξεταστική παρακαλώ ας το γράψει! Είδα την ανακοίνωση του Σκορδούλη το μεσημέρι και θεώρησα ότι δε θα ανοίξει η σχολή, αλλά αύριο δίνω Διδακτική Γλώσσας και έχω τρελαθεί!! Ευχαριστώ!!!!

Αποσυνδεδεμένος jeanne

• Πρωτάκι!
« Απάντηση #60 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2013, 20:40:31 »
Στο apergia.gr λεει οτι οι διοικητικοι εχουν 5μερη απεργια. Αν απεργουν αυτοι μπορουν να γινουν κανονικα οι εξετασεις?

Αποσυνδεδεμένος ELEN26

• Προνήπιο!
  • *
« Απάντηση #61 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2013, 21:00:35 »
Μα άλλο πράγμα οι διοικητικοί και άλλο τα μέλη ΔΕΠ. Τι γίνεται τελικά; Δίνουμε; Δεν δίνουμε;

Αποσυνδεδεμένος babalougum

• Νηπιαγωγείο!
  • **
« Απάντηση #62 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2013, 21:04:08 »
Καλησπέρα σε όλους! Παιδιά sos, χρειάζομαι τη βοήθειά σας. Όποιος ξέρει οτιδήποτε για το εάν αύριο θα συνεχιστεί η εξεταστική παρακαλώ ας το γράψει! Είδα την ανακοίνωση του Σκορδούλη το μεσημέρι και θεώρησα ότι δε θα ανοίξει η σχολή, αλλά αύριο δίνω Διδακτική Γλώσσας και έχω τρελαθεί!! Ευχαριστώ!!!!

Συγγνώμη σε ποια ανακοινωση του Σκορδουλη αναφερεσαι; Εχει βγει καποια ανακοινωση για το μαθημα επιστημολογια φυσικων επιστημων; Που; Ειμαι συνεχεια στο internet ολη μερα σημερα και ψαχνω παντου. Ειναι η πτυχιακη μου εξεταστικη και αν δοθηκε μαθημα καηκα παιδια... Παρακαλω οποιος ξερει κατι ή ηταν σημερα στη σχολη ας ενημερωσει εδω.....
''αλίμονο σε αυτούς που έχουν ένα άδειο σπίτι στην καρδιά τους''