• Δεκεμβρίου 08, 2019, 03:22:53
• Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Νέα:
Το ptde.gr πρόκειται να κλείσει. Όσοι ενδιαφέρονται να συμμετέχουν ενεργά στη συνέχεια του φόρουμ παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με τις συντονίστριες λιβελούλα, asimeniasfika, TheReader ή να στείλουν μήνυμα στο ptde.gr@gmail.com

Αποστολέας Θέμα: Απορίες φοιτητών Π.Τ.Δ.Ε.  (Αναγνώστηκε 327343 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ELEN26

• Προνήπιο!
  • *
Απ: Απορίες φοιτητών Π.Τ.Δ.Ε.
« Απάντηση #63 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2013, 21:50:58 »
Χαλάρωσε και εμένα είναι η πτυχιακή μου εξεταστική. Σήμερα δε δόθηκε κανένα μάθημα. Ο Σκορδούλης βρισκόταν στο Πανεπιστήμιο επειδή είναι Πρόεδρος του ΠΤΔΕ και έπρεπε να βγάλει ανακοίνωση για το αν θα παραμείνει κλειστή η σχολή. (Αμφίβολα βέβεια τα συμπεράσματα απ[ο την εν λόγω επιστολή) Δες παρακάτω link
.http://www.inews.gr/224/anakoinosi-syllogou-dep-ptde-ekpa.htm
Ακόμη όμως δε μπορώ να βγάλω άκρη με σιγουριά τελικά τί θα γίνει απο αύριο...

Αποσυνδεδεμένος babalougum

• Νηπιαγωγείο!
  • **
« Απάντηση #64 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2013, 22:06:24 »
Χαλάρωσε και εμένα είναι η πτυχιακή μου εξεταστική. Σήμερα δε δόθηκε κανένα μάθημα. Ο Σκορδούλης βρισκόταν στο Πανεπιστήμιο επειδή είναι Πρόεδρος του ΠΤΔΕ και έπρεπε να βγάλει ανακοίνωση για το αν θα παραμείνει κλειστή η σχολή. (Αμφίβολα βέβεια τα συμπεράσματα απ[ο την εν λόγω επιστολή) Δες παρακάτω link
.http://www.inews.gr/224/anakoinosi-syllogou-dep-ptde-ekpa.htm
Ακόμη όμως δε μπορώ να βγάλω άκρη με σιγουριά τελικά τί θα γίνει απο αύριο...

Τη συγκεκριμενη ανακοινωση την ειδα και εγω το πρωι στο site alfa vita.
http://www.alfavita.gr/arthron/%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CE%AF%CE%BD%CF%89%CF%83%CE%B7-%CF%83%CF%85%CE%BB%CE%BB%CF%8C%CE%B3%CE%BF%CF%85-%CE%B4%CE%B5%CF%80-%CF%80%CF%84%CE%B4%CE%B5-%CE%B5%CE%BA%CF%80%CE%B1

Νομιζω ομως οτι αφορα τα μελη ΔΕΠ, δηλαδη το διδακτικο και ερευνητικο προσωπικο της σχολης. Προεδρος του τμηματος μας ειναι ο δασκαλακης, οχι ο σκορδουλης..απ οσο γνωριζω τουλαχιστον.. Αλλα και παλι η ανακοινωση αυτη δεν εχει καν ημερομηνια και δεν λεει υπευθυνα κατι.

Δεν μπορει καποιος που πηγε σημερα να μας πει αν οντως δοθηκαν τα μαθηματα σημερα ή ο,τι αλλο γνωριζει; Ο φυλακας μου ειπε παντως οτι δοθηκαν μαθηματα σημερα..

Δεν βγαζω ακρη..ειλικρινα
''αλίμονο σε αυτούς που έχουν ένα άδειο σπίτι στην καρδιά τους''

Αποσυνδεδεμένος Foreign

• Πρωτάκι!
  • Φύλο: Γυναίκα
« Απάντηση #65 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2013, 23:29:52 »
Παιδιά, έχω την εντύπωση ότι σήμερα δόθηκαν αρκετά μαθήματα δυστυχώς χωρίς να ενημερωθούμε...

Όσοι δίνετε αύριο, κατά τη γνώμη μου, καλό είναι να διαβάσετε αν προλαβαίνετε και να πάτε σχολή, γιατί μ αυτόν τον χαμό που γίνεται κανείς δεν μπορεί να ξέρει κάτι σίγουρα!... Νομίζω καλύτερα να πάτε και τελικά να μην δώσετε το μάθημα παρά να το χάσετε.. Και γω αυτό σκέφτομαι να κάνω που δίνω τετάρτη.
Επίσης, αύριο στις 12 έχουμε συνέλευση!...

sanji

• Επισκέπτης
« Απάντηση #66 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2013, 23:47:30 »
δοθηκαν τα μαθηματα που ηταν προγραμματισμενα για σημερα ή αυτα που περασαν στις 11-12-13 .ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.Καμια ενημερωση δηλαδη.
Παιδια δειτε αυτο εδω απο το σιτε των νηπιαγωγων :

Εξετάσεις Σεπτεμβρίου

Το Πανεπιστήμιο αποφάσισε να επανακαθορίσει τη στάση του απέναντι στην απειλούμενη διαθεσιμότητα των διοικητικών του υπαλλήλων μετά τη Σύνοδο των Πρυτάνεων που θα λάβει χώρα την Τρίτη, 17 Σεπτεμβρίου του 2013.

Ως εκ τούτου, οι εξετάσεις της περιόδου Σεπτεμβρίου 2012-13 συνεχίζονται με βάση το πρόγραμμα από τη Δευτέρα 16, Σεπτεμβρίου. Τα μαθήματα που δεν εξετάστηκαν τη βδομάδα από 9 έως και 13 Σεπτεμβρίου, θα εξεταστούν τη βδομάδα που θα ακολουθήσει το τέλος των εξετάσεων, δηλαδή τη βδομάδα από 30 Σεπτεμβρίου μέχρι και τις 4 Οκτωβρίου 2013.

Ο Πρόεδρος του ΤΕΑΠΗ

http://www.ecd.uoa.gr/?p=2370

Αποσυνδεδεμένος asimeniasfika

• Απόφοιτη ΠΤΔΕ
  • Συντονιστής
  • Καμένος στον κύβο!
  • Φύλο: Γυναίκα
« Απάντηση #67 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2013, 00:59:03 »
Γεια σας παιδιά. Σήμερα τα μαθήματα δόθηκαν κανονικά. Από ο,τι έμαθα, η επιστολή του κ.Σκορδουλη δεν έχει σχέση με κλείσιμο της σχολής. Αύριο θα γίνει συνέλευση της Συγκλήτου και του φοιτητικού συλλόγου (12:00 μμ) και θα αποφασιστεί τι θα γίνει με τη σχολή. Εγώ θα έλεγα καλύτερα να κατέβετε, ακόμα κι αν δε δώσετε τα μαθήματα, γιατί και σήμερα κανείς δεν περίμενε να δοθούν. Αυτό αν νιώθετε διαβασμένοι φυσικά και δε σας επηρέασε το άγχος για το τι θα γίνει. Όσον αφορά αυτούς που έχασαν τις σημερινές εξετάσεις, έχουν δικαίωμα να ζητήσουν από τους καθηγητές να ξαναδώσουν.
Το ptde.gr πρόκειται να κλείσει σύντομα. Για πληροφορίες στείλτε πμ σε: λιβελούλα, asimeniasfika, TheReader

Αποσυνδεδεμένος babalougum

• Νηπιαγωγείο!
  • **
« Απάντηση #68 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2013, 01:04:03 »
Παιδια χιλια συγγνωμη αλλα δεν καταλαβαινω τι γινεται..ισως και λογω του εκνευρισμου μου απο τηνολη απαραδεκτη κατασταση...  Σημερα δηλαδη δοθηκαν τα μαθηματα που ηταν προγραμματισμενα για σημερα, εννοω βασει του πραγραμματος εξεταστικης για τις 16/09; Δοθηκε τελικα καποιο μαθημα το οποιο χαθηκε την περασμενη εβδομαδα 10-11-12 ή 13/09 ή οχι;
''αλίμονο σε αυτούς που έχουν ένα άδειο σπίτι στην καρδιά τους''

Αποσυνδεδεμένος Charlie

• Νηπιαγωγείο!
  • **
« Απάντηση #69 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2013, 08:38:08 »
Εγω πάντως πιστεύω θα δωσουμε κανονικά ...οι τελευταίες ανακοινώσεις στο e class αυτο δείχνουν..τουλάχιστον για την αγωγή σμρ..

Αποσυνδεδεμένος student

• Πρωτάκι!
« Απάντηση #70 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2013, 08:43:43 »
κι εγω αυτο πιστευω.εγω δινω θεωρια αριθμων την παρασκευη στο γραφειο του κ.Μπαραλη και πιστευω οτι θα δοθει.παιρνω τηλ στο γραφειο του αλλα προς το παρον δεν απαντα κανεις.εστειλα μεηλ στον καθηγητη ελπιζω να μου απαντησει.για ο,τι νεοτερο θα ενημερωσω.υπομονη σε ολους μας....

Αποσυνδεδεμένος Charlie

• Νηπιαγωγείο!
  • **
« Απάντηση #71 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2013, 10:35:49 »
Εντάξει πήρα τη μαυρικακη τηλ. Θα δώσουμε κανονικα!