• Δεκεμβρίου 08, 2019, 13:37:34
• Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Νέα:
Παρακαλούμε να γράφετε με μικρούς, ελληνικούς χαρακτήρες.

Αποστολέας Θέμα: Απορίες φοιτητών Π.Τ.Δ.Ε.  (Αναγνώστηκε 327355 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος student

• Πρωτάκι!
Απ: Απορίες φοιτητών Π.Τ.Δ.Ε.
« Απάντηση #72 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2013, 11:48:17 »
ολα τα μαθηματα η μονο της μαυρικακη?γιατι δε μας ενημερωνει καποιος επισημα?εχω τρελαθει να παιρνω τηλ απο το πρωι και δεν το σηκωνει κανεις

Αποσυνδεδεμένος geo7

• Νηπιαγωγείο!
  • **
« Απάντηση #73 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2013, 12:03:36 »
 ειναι απαραδεκτοι.χωρις καμια ενημερωση γινονται τα μαθηματα;θα παω στη σχολη μπας και βγαλω ακρη για τη φυσικη αυριο.

Αποσυνδεδεμένος student

• Πρωτάκι!
« Απάντηση #74 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2013, 12:07:06 »
σε παρακαλω ρωτα για ολα τα μαθηματα οχι μονο για το δικο σου (εγω δινω θεωρια αριθμων την παρασκευη) να ξερουμε τι μαε γινεται.και αντε εσεις ειστε κοντα.το σκεφτεσαι να ερθω απο θεσσαλονικη να κανω τοσα εξοδα να παρω αδεια απο τη δουλεια να φορτωσω τα παιδια στη μαμα μου και να μη δωσουμε??????

Αποσυνδεδεμένος Charlie

• Νηπιαγωγείο!
  • **
« Απάντηση #75 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2013, 12:20:53 »
Εγω πήρα τη μαυρικακη στο γραφείο της και η ενημέρωση αφορούσε μόνο εκείνη! Αλλα γενικα πολυ ανεύθυνο απ τη μεριά της σχολής!

Αποσυνδεδεμένος jeanne

• Πρωτάκι!
  • Φύλο: Γυναίκα
« Απάντηση #76 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2013, 13:52:16 »
Καποιος που πηγε στη συνελευση, αν μπορει να μας ενημερωσει τι εγινε!

Αποσυνδεδεμένος asimeniasfika

• Απόφοιτη ΠΤΔΕ
  • Συντονιστής
  • Καμένος στον κύβο!
« Απάντηση #77 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2013, 14:57:28 »
Η συνέλευση από ό,τι έμαθα αναβλήθηκε.
Το ptde.gr πρόκειται να κλείσει σύντομα. Για πληροφορίες στείλτε πμ σε: λιβελούλα, asimeniasfika, TheReader

Αποσυνδεδεμένος ELEN26

• Προνήπιο!
  • *
« Απάντηση #78 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2013, 15:04:22 »
Τώρα μόλις γύρισα απο το Παν/μιο, έδινα Νάκα (Διδ/κή Γλώσσας) και η εξέταση δε πραγματοποιήθηκε γιατί ήμασταν μόνο 15 άτομα. Επίσης όσον αφορά στη συνέλευση μέχρι την ώρα που έφυγα δεν είχε πραγματοποιηθεί διότι σε όλο το Παν/μιο ήμασταν 25 άτομα. Όσον αφορά στη συνέχεια της εξεταστικής αυτό που μου είπε και ο Νάκας και η Μαγουλά είναι ότι όλα τα μαθηματα που δε δόθηκαν την προηγούμενη εβδομάδα και αυτή την εβδομάδα θα δοθούν στο τέλος της εξεταστικής (30/9 - 04/10) και για τη συνέχεια αναμένουμε την απόφαση των πρυτάνεων που συνεδριάζουν αυτή την ώρα και έπειτα την απόφαση της Συγκλήτου που μάλλον θα πραγματοποιηθεί αύριο όπως μου είπε ο ίδιος. Αν κάποιος ξέρει κάτι περισσότερο ας ενημερώσει και εμάς!

Αποσυνδεδεμένος Foreign

• Πρωτάκι!
« Απάντηση #79 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2013, 15:18:15 »
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ! ΕΣΤΩ Κ ΛΙΓΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΧΑΜΟ.. ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΝ ΚΑΛΚΑΝΗ ΟΛΟΙ ΤΟΝ ΧΩΝΟΥΜΕ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΠΟΥ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΕΓΚΑΙΡΑ!...

sanji

• Επισκέπτης
« Απάντηση #80 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2013, 15:33:17 »
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.
Παιδια συμφωνα με τα παραπανω ειναι και το μηνυμα που βρηκα στο σαιτ του τεαπη το οποιο αναρτηθηκε στις 13/9,παρομοιο μηνυμα βρηκα και στο σαιτ της νομικης.Τουλαχιστον δεν μπορουσαν να το αναρτησουν ωστε να αποφευχθει ο χαμος.Δηλαδη αλλα τμηματα του εκπα γιατι εχουν ενημερωση και εμεις οχι.Ελεος γιατι καποιοι δεν μενουμε και διπλα  και αλλοι ακομα χειροτερα μενουν επαρχια.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 17, 2013, 15:52:02 από sanji »