• Οκτωβρίου 20, 2019, 12:50:33
• Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Νέα:
Για το δανεισμό πανεπιστημιακών συγγραμμάτων
μπορείτε να απευθύνεστε εδώ

Αποστολέας Θέμα: Γενικές αρχές και στρατ/κές διδ/λίας (κ.Μπαμπάλης)  (Αναγνώστηκε 9562 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος λιβελούλα

• Συντονιστής
  • Τεταρτάκι!
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Γενικές αρχές και στρατ/κές διδ/λίας (κ.Μπαμπάλης)
« Απάντηση #36 στις: Οκτωβρίου 06, 2016, 20:13:34 »
Ενημέρωση για το υποχρεωτικό μάθημα "Γενικές αρχές και στρατηγικές διδασκαλίας και Πρακτική άσκηση Ι"

http://www.primedu.uoa.gr/fileadmin/primedu.uoa.gr/uploads/Pdfs/Proptyxiaka/PDF/Anak_Math/2017/Enimerosi_Genikes_arches_kai_stratigikes_didaskalias_kai_Praktiki_askisi_I.pdf
Άμμος ήτανε προτού γυαλί να γίνει...

Αποσυνδεδεμένος Nti_ntip

• Νηπιαγωγείο!
  • **
« Απάντηση #37 στις: Οκτωβρίου 17, 2016, 00:37:57 »
Ξερει καποιος 3ετης αν οι πρακτικες στα σχολεια ξεκινουν αυτη την Πεμπτη 20/10; Αν ναι, παμε απλα απευθειας στο σχολειο που εχουμε δηλωσει;
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 17, 2016, 00:39:35 από Nti_ntip »

Αποσυνδεδεμένος λιβελούλα

• Συντονιστής
  • Τεταρτάκι!
Άμμος ήτανε προτού γυαλί να γίνει...

Αποσυνδεδεμένος blondie

• Προνήπιο!
  • *
« Απάντηση #39 στις: Μαρτίου 21, 2017, 13:51:10 »
Καλησπέρα!Είμαι επι πτυχίω(από την εποχή κ.Τριλιανού) και δεν έχω παραδώσει την εργασία,για την ακρίβεια αυτό και η πρακτική μού έχουν μείνει για να τελειώσω τη σχολή επιτέλους! Το θέμα είναι πως είμαι σαν χαμένη,δεν ξέρω πώς να κινηθώ,δεν έχω κάνει ξανά εργασία και γενικά δεν ξέρω από πού και πώς να ξεκινήσω! Τι να κάνω? Εχω την ενδεικτική βιβλιογραφία! Να δανειστώ βιβλια? Την τύφλα μου δεν ξέρω και με έχει κυριεύσει το άγχος,δουλέυω κιόλας! Είναι εφικτό να την παραδώσω μέχρι την επόμενη εξεταστική ή πάει Σεπτέμβριο λέτε?

Αποσυνδεδεμένος asimeniasfika

• Απόφοιτη ΠΤΔΕ
  • Συντονιστής
  • Καμένος στον κύβο!
« Απάντηση #40 στις: Μαρτίου 23, 2017, 00:50:27 »
Καλησπέρα. Καταρχήν, βρες τις οδηγίες της εργασίας, θα χρειαστείς ένα μπούσουλα. Η εργασία αυτή - διορθώστε με αν έχει αλλάξει κάτι - έχει θεωρητικό και ερευνητικό μέρος, οπότε για να παραδοθούν και τα δύο θα πρέπει να πιεστείς πολύ. Δεδομένου ότι λες ότι δουλεύεις, θα κρίνεις εσύ αν θέλεις να πιεστείς και να παραδώσεις τώρα ή να το αφήσεις το Σεπτέμβρη, για να έχεις και το καλοκαίρι. Όσον αφορά τα βιβλία, θα βρεις τα περισσότερα στη βιβλιοθήκη της σχολής και μπορείς να βγάλεις φωτοτυπίες (σε φωτοτυπείο όμως) και να μελετήσεις τα κεφάλαια που σε ενδιαφέρουν.
Εάν θέλετε να συνεργαστείτε ως συντονιστές στο φόρουμ, στείλτε μου προσωπικό μήνυμα ή επικοινωνήστε με το ptde.gr@gmail.com

Αποσυνδεδεμένος blondie

• Προνήπιο!
  • *
« Απάντηση #41 στις: Απριλίου 26, 2017, 13:52:44 »
Καλησπερα παιδια! Συγγνωμη που ξαναενοχλώ αλλά έστειλα στο μεηλ του κ.Μπαμπάλη και δεν εχω λάβει απάντηση.Παίρνω τώρα τηλέφωνο στο γραφείο και βγαίνει μήνυμα  πως δεν ισχύει ο αριθμός! Τι να κάνω???

Αποσυνδεδεμένος jeanne

• Πρωτάκι!
« Απάντηση #42 στις: Ιουλίου 10, 2019, 12:45:54 »
Παιδιά έχει βγει σε κανέναν στο my studies η βαθμολογία για τα μαθήματα του κ.Μπαμπάλη?