• Αύγουστος 18, 2018, 00:28:06
• Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Νέα:
Παρακαλούμε πολύ να αναρτάτε στο φόρουμ την ύλη μαθημάτων
και τα θέματα εξετάσεων που γνωρίζετε.

Αποστολέας Θέμα: Τι σας αρέσει στον εαυτό σας?  (Αναγνώστηκε 9449 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος dreamxr11

• Πτυχιούχος!
  • Διαχειριστής
  • Πεμπτάκι!
  • Φύλο: Γυναίκα
Τι σας αρέσει στον εαυτό σας?
« στις: Μάρτιος 29, 2011, 16:18:20 »
Ποιο χαρακτηριστικό του εαυτού σας σας αρέσει;
Το μεγάλο πρόβλημα του κόσμου είναι ότι οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι έξυπνοι είναι γεμάτοι αμφιβολίες.
"Bertrand Russell"

Αποσυνδεδεμένος bananakounia

• Δευτεράκι!
Απ: Τι σας αρέσει στον εαυτό σας?
« Απάντηση #1 στις: Νοέμβριος 04, 2011, 12:16:34 »
0 απαντησεις!!!χαχαχα...πωπω...πολυ κακομοιρια στο πτδε

Αποσυνδεδεμένος freeman

• Πρωτάκι!
  • Φύλο: Άντρας
« Απάντηση #2 στις: Νοέμβριος 04, 2011, 14:12:02 »
γιατί δεν κάνεις την αρχή εσύ βρε?
εξάλου μπορεί να φοβάται κάποιος ότι θα τον πουν ψώνιο δεν είναι θέμα κακομοιριάς

ξέρεις πως είναι να διαβαζεις στο σκοτάδι;
ξέρεις πως είναι να δακρύζεις στα κρυφά;

Αποσυνδεδεμένος emmi

• Πρωτάκι!
« Απάντηση #3 στις: Νοέμβριος 04, 2011, 15:22:08 »
ειναι διαπιστωμενο οτι εμεισ οι ανθρωποι δυσκολα λεμε τι θετικο βλεπουμε στν εαυτο μασ για διαφορουσ και πολυπλοκουσ λογουσ....
λοιπον....μου αρεσει στν εαυτο μου που καθομαι να ακουσω τουσ αλλουσ και θα προσπαθησω να τουσ δωσω την πιο χρησιμη συμβουλη που μπορω να σκεφτω,βαζοντασ τν εαυτο μου στη θεση τουσ!

Αποσυνδεδεμένος asimeniasfika

• Απόφοιτη ΠΤΔΕ
  • Συντονιστής
  • Καμένος στον κύβο!
« Απάντηση #4 στις: Νοέμβριος 04, 2011, 16:24:42 »
bananakounia, δε σου πέρασε από το μυαλό ότι μπορεί να είναι αναρίθμητα αυτά που μας αρέσουν στον εαυτό μας;
Εάν θέλετε να συνεργαστείτε ως συντονιστές στο φόρουμ, στείλτε μου προσωπικό μήνυμα ή επικοινωνήστε με το ptde.gr@gmail.com

Αποσυνδεδεμένος bananakounia

• Δευτεράκι!
« Απάντηση #5 στις: Νοέμβριος 04, 2011, 22:29:38 »
Χαχαχα,σοβαρα ρε μαρια;;προσεχε κινδυνευεις να χαρακτηριστεις ψωναρα!χοχο,πλακα κανω εννοειται.εμενα λοιπον μου αρεσει η ευπροσαρμοστικοτητα μου σε καθε κατασταση,το γεγονος οτι σε πολλα θεματα εχω τετραγωνη λογικη.το οτι ειμαι ψηλη.το οτι κανω αυτο που θελω πραγματικα εγω τελικα γιατι η ζωη ειναι πολυ λιγη για να ζεις τη ζωη καποιου αλλου,να οριστε την πεταξα και την αμπελοφιλοσοφια μου.το οτι εχω πολυ μεγαλη κριτικη σκεψη.εχω κριτικη σκεψη ακομα και για την κριτικη σκεψη.το οτι παντα το παλευω με τον εαυτο μου.δεν επαναπαυομαι στις δαφνες μου.και τελευταια αρχιζω να παρατηρω πως εχει αναπτυχθει ιδιαιτερα και η συναισθηματοκοινωνικη μου νοημοσυνη.θα το ληξω καπου εδω γιατι κινδυνευω να φανω ξιπασμενη καραψωναρα του κερατα.χαχα:-P λοιπον τωρα που εκανα την αρχη αντε σειρα να παιρνετε και οι αλλοι

Αποσυνδεδεμένος student

• Πρωτάκι!
« Απάντηση #6 στις: Νοέμβριος 04, 2011, 22:50:32 »
ειμαι φιλοτιμη αισιοδοξη και μου αρεσει πολυ να μη μενω στασιμη και να εξελισσομαι σαν ανθρωπος απο ολες τια αποψεις.αγαπω τους φιλους μου και κανω πολλα πραγματα γι αυτους και δεν εχω καθολου εγωισμο για τιποτα.ειμαι καλοκαρδη και ανοιχτοχερα, εχω καλη αισθηση του χιουμορ και σαν ατομο ειμαι αρκετα κοινωνικη.αντε επειδη σας λυπαμαι δε λεω αλλα!

Αποσυνδεδεμένος Lydia

• Δασκάλα
  • Συντονιστής
  • Εκτάκι!
« Απάντηση #7 στις: Νοέμβριος 04, 2011, 22:51:10 »
Μου αρέσουν τα χείλη μου και τα μαγουλάκια μου. Δεν είναι ξερακιανά. Επίσης, η οδοντοστοιχία μου.
Σε θέματα χαρακτήρα, μου αρέσει το ότι γελάω εύκολα και το γεγονός ότι στις ανδρικές παρέες τα πάω πολύ καλά.

Αποσυνδεδεμένος asimeniasfika

• Απόφοιτη ΠΤΔΕ
  • Συντονιστής
  • Καμένος στον κύβο!
« Απάντηση #8 στις: Νοέμβριος 05, 2011, 14:04:01 »
Χαχαχα,σοβαρα ρε μαρια;;προσεχε κινδυνευεις να χαρακτηριστεις ψωναρα!

Δεν το αρνούμαι! Μου αρέσει που έχω φαντασία, τόση φαντασία ώστε συνέχεια να γράφω στίχους, μυθιστορήματα, να φτιάχνω σκίτσα, λίγο από όλα, χωρίς να έχω τελειοποιηθεί σε τίποτα από αυτά.
Μου αρέσει και που δε θεωρώ τη μοναξιά ως δύσκολη κατάσταση, που πάντα βρίσκω τρόπους να την κάνω ένα ευχάριστο διάλειμμα.
Μου αρέσει που ώρες-ώρες ξαναγίνομαι παιδί και κάνω όσες σκανταλιές δεν είχα κάνει παλιά.  : biggrin
Εάν θέλετε να συνεργαστείτε ως συντονιστές στο φόρουμ, στείλτε μου προσωπικό μήνυμα ή επικοινωνήστε με το ptde.gr@gmail.com