• Δεκέμβριος 19, 2018, 01:38:10
• Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Νέα:
Για το δανεισμό πανεπιστημιακών συγγραμμάτων
μπορείτε να απευθύνεστε εδώ

Αποστολέας Θέμα: Kατατακτήριες εξετάσεις για το ΠΤΔΕ  (Αναγνώστηκε 178301 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος katerina_fas

• Προνήπιο!
  • *
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Kατατακτήριες εξετάσεις για το ΠΤΔΕ
« Απάντηση #135 στις: Μάρτιος 28, 2014, 19:06:19 »
Σ'ευχαριστώ πολύ Τἀνια!!
Μην αφήνεις αυτό που σε τρώει να χορτάσει

Αποσυνδεδεμένος λιβελούλα

• Συντονιστής
  • Τεταρτάκι!
« Απάντηση #136 στις: Μάρτιος 28, 2014, 23:11:28 »
Συγχαρητήρια σε όσους κατάφεραν να εισαχθούν στο Π.Τ.Δ.Ε. :1:
Και σε όσους δεν το κατάφεραν,να ευχηθώ καλή συνέχεια σε ό,τι και να κάνετε! : kalitixi
Άμμος ήτανε προτού γυαλί να γίνει...

Αποσυνδεδεμένος Βάνα Μπουλτή

• Προνήπιο!
  • *
« Απάντηση #137 στις: Απρίλιος 09, 2014, 10:29:39 »
Καλημέρα σε όλους! Είμαι η Βάνα καινούριο μέλος του φόρουμ αφιχθείσα  από τις φετινές κατατακτήριες εξετάσεις  του τμήματος ΠΤΔΕ. Είμαι εν ενεργεία νηπιαγωγός πτυχιούχος του παιδαγωγικού τμήματος νηπιαγωγών Αθήνας (σημερινό ΤΕΑΠΗ) το 1992(σπουδές από 1988-1992).  Πρέπει να κάνω αναγνώριση μαθημάτων και έχω αγχωθεί στην κυριολεξία με την όλη διαδικασία. Υπάρχει κάποιο μέλος της ίδιας συνομοταξίας με μένα(μεγαλοκοπέλα ή μεγαλοπαλίκαρο  χα,χα) που να έχει τελειώσει την ίδια σχολή, το ίδιο περίπου διάστημα , να έχει περάσει την αναγνώριση και  να μου δώσει τη λίστα των μαθημάτων των νηπιαγωγών που έχουν αναγνωριστεί από των δασκάλων και υπάρχει αντιστοιχία.
Θα εκτιμούσα δεόντως τη συνεργασία σας!!!

Αποσυνδεδεμένος elenaki90

• Προνήπιο!
  • *
« Απάντηση #138 στις: Απρίλιος 14, 2014, 12:25:07 »
Καλησπέρα.Μήπως γνωρίζει κάποιος πότε ανακοινώνεται η ύλη των κατατακτηρίων εξετάσεων;Ευχαριστώ :)

Αποσυνδεδεμένος asimeniasfika

• Απόφοιτη ΠΤΔΕ
  • Συντονιστής
  • Καμένος στον κύβο!
« Απάντηση #139 στις: Απρίλιος 14, 2014, 18:23:54 »
Η ύλη ανακοινώνεται μαζί με την προκήρυξη. Φέτος βγήκε τον Ιανουάριο, γιατί είχε καθυστερήσει να ανοίξει η σχολή. Για το επόμενο έτος όμως θα βγει νωρίτερα.
Εάν θέλετε να συνεργαστείτε ως συντονιστές στο φόρουμ, στείλτε μου προσωπικό μήνυμα ή επικοινωνήστε με το ptde.gr@gmail.com

Αποσυνδεδεμένος elenaki90

• Προνήπιο!
  • *
« Απάντηση #140 στις: Απρίλιος 15, 2014, 23:01:25 »
Ευχαριστώ!

Αποσυνδεδεμένος aigaio

• Προνήπιο!
  • *
« Απάντηση #141 στις: Μάιος 19, 2014, 19:39:10 »
Καλησπέρα σε όλους...
Φέτος έδωσα και 'γω, αλλά δυστυχώς απέτυχα...  : dontknow
Μπαίνω που και που στο site της σχολής, μήπως και έχουν βγει οι βαθμολογίες όλων μας, αλλά δυστυχώς μετά από τόσους μήνες δεν έχει αναρτηθεί τίποτα (μολονότι η σχολή είναι υποχρεωμένη να αναρτήσει τις βαθμολογίες όλων).

Στα τηλέφωνα δεν απαντάει κανείς...
Αν μπορεί κάποιος ας περάσει από τη γραμματεία να ζητήσει εκ μέρος των αποτυχόντων να αναρτηθούν οι βαθμολογίες.
(Προσωπικά είμαι λίγο μακριά για να ανεβαίνω Αθήνα..)

Αποσυνδεδεμένος asimeniasfika

• Απόφοιτη ΠΤΔΕ
  • Συντονιστής
  • Καμένος στον κύβο!
« Απάντηση #142 στις: Μάιος 19, 2014, 19:46:40 »
Δε νομίζω ότι θα αναρτήσουν τις βαθμολογίες, γιατί το ίδιο έκαναν και με τα μεταπτυχιακά. Μπορείς να στείλεις μία ένσταση και να ζητήσεις να μάθεις σε ποια θέση κατατάχτηκες και τι βαθμό πήρες, αλλά και πάλι μην περιμένεις πολλά, γιατί η γραμματεία έχει πολύ λίγα άτομα και πολλές δουλειές να διεκπεραιώσει. Βέβαια ο επιμένων νικά.
Εάν θέλετε να συνεργαστείτε ως συντονιστές στο φόρουμ, στείλτε μου προσωπικό μήνυμα ή επικοινωνήστε με το ptde.gr@gmail.com

Αποσυνδεδεμένος aigaio

• Προνήπιο!
  • *
« Απάντηση #143 στις: Μάιος 19, 2014, 20:03:48 »
Δε νομίζω ότι θα αναρτήσουν τις βαθμολογίες, γιατί το ίδιο έκαναν και με τα μεταπτυχιακά. Μπορείς να στείλεις μία ένσταση και να ζητήσεις να μάθεις σε ποια θέση κατατάχτηκες και τι βαθμό πήρες, αλλά και πάλι μην περιμένεις πολλά, γιατί η γραμματεία έχει πολύ λίγα άτομα και πολλές δουλειές να διεκπεραιώσει. Βέβαια ο επιμένων νικά.

Ευχαριστώ για την απάντηση...
Αλλά αν το ανέβασμα μιας κατάστασης στο site είναι δύσκολο ή το σήκωμα του τηλεφώνου, σκέψου πόσο δύσκολο θα είναι να μου απαντήσουν προσωπικά, έστω και με mail. Φέτος υποχρεώνονται από τον νόμο να αναρτούν τις βαθμολογίές. Σε όσα πανεπιστήμια έχω μπει, υπάρχει η λίστα με τις βαθμολογίες σε εμφανές σημείο.