• Νοέμβριος 17, 2018, 04:39:29
• Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Νέα:
Για το δανεισμό πανεπιστημιακών συγγραμμάτων
μπορείτε να απευθύνεστε εδώ

Αποστολέας Θέμα: Ανακοινώσεις για το φόρουμ  (Αναγνώστηκε 44358 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος asimeniasfika

• Απόφοιτη ΠΤΔΕ
  • Συντονιστής
  • Καμένος στον κύβο!
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Ανακοινώσεις για το φόρουμ
« Απάντηση #54 στις: Οκτώβριος 14, 2017, 12:27:02 »
Καλωσορίζουμε στη συντονιστική μας ομάδα την TheReader!!!

: woohoo darktr
Εάν θέλετε να συνεργαστείτε ως συντονιστές στο φόρουμ, στείλτε μου προσωπικό μήνυμα ή επικοινωνήστε με το ptde.gr@gmail.com

Αποσυνδεδεμένος TheReader

• Συντονιστής
  • Νηπιαγωγείο!
« Απάντηση #55 στις: Οκτώβριος 15, 2017, 21:18:33 »
Καλώς σας βρήκαααααα!!! <3 <3  : h
Η ζωή μου: Μια αγκαλιά, ένα χαμόγελο κι ένα βιβλίο.

• Απόφοιτη ΠΤΔΕ
  • Συντονιστής
  • Καμένος στον κύβο!
« Απάντηση #56 στις: Ιούνιος 18, 2018, 22:23:24 »
 : announce

Σας ενημερώνουμε ότι στο εξής θα αποφεύγεται η ανάρτηση φωτογραφιών με θέματα εξετάσεων στο φόρουμ, γι' αυτό το λόγο σας συνιστούμε να προσέχετε το περιεχόμενο των σχετικών δημοσιεύσεων. Για οποιοδήποτε θέμα σχετικό με την ανάρτηση θεμάτων εξετάσεων, μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω του ptde.gr@gmail.com

Σας υπενθυμίζουμε επίσης ότι για την εγγραφή σας στο φόρουμ καλό είναι να αποφεύγετε τα username που χρησιμοποιείτε για τις επίσημες υπηρεσίες του Πανεπιστημίου.
Εάν θέλετε να συνεργαστείτε ως συντονιστές στο φόρουμ, στείλτε μου προσωπικό μήνυμα ή επικοινωνήστε με το ptde.gr@gmail.com

• Απόφοιτη ΠΤΔΕ
  • Συντονιστής
  • Καμένος στον κύβο!
« Απάντηση #57 στις: Αύγουστος 12, 2018, 17:09:47 »
Ευχαριστούμε πολύ όσους στέλνετε υλικό όπως σημειώσεις που θέλετε να μοιραστείτε με τους συμφοιτητές σας!

: '>

Σας θυμίζουμε ότι για οποιοδήποτε θέμα προκύψει σχετικά με την ανάρτηση υλικού των μαθημάτων στο φόρουμ, μπορείτε να επικοινωνείτε και πάλι μέσω του e-mail ptde.gr@gmail.com

Σας ευχόμαστε καλή επιτυχία στην ερχόμενη εξεταστική, καλή συνέχεια στους τυχερούς που δε χρωστάνε μαθήματα και καλή σταδιοδρομία σε όσους τέλειωσαν τη σχολή και παρόλα αυτά δεν ξεχνούν το φόρουμ!

• Απόφοιτη ΠΤΔΕ
  • Συντονιστής
  • Καμένος στον κύβο!
« Απάντηση #58 στις: Σεπτέμβριος 12, 2018, 16:37:14 »
Σας παρακαλούμε στα θέματα του φόρουμ που αφορούν θέματα εξετάσεων να μη δημιουργείτε νέα threads, αλλά να γράφετε απαντήσεις στα ήδη υπάρχοντα threads ανά κατηγορία και ανά εξάμηνο, επιλέγοντας το κουμπί "Απάντηση". Έτσι, δε θα έχουμε ένα thread για κάθε χρονιά σε κάθε μάθημα, αλλά ένα thread για κάθε μάθημα με όλα τα θέματα από όλες τις χρονιές
 : wink2

Ευχαριστούμε πάντως πολύ για τη συμβολή σας!