• Δεκεμβρίου 12, 2019, 03:45:29
• Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Νέα:
Το ptde.gr πρόκειται να κλείσει. Όσοι ενδιαφέρονται να συμμετέχουν ενεργά στη συνέχεια του φόρουμ παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με τις συντονίστριες λιβελούλα, asimeniasfika, TheReader ή να στείλουν μήνυμα στο ptde.gr@gmail.com

Αποστολέας Θέμα: Βόλτα στου Ψυρρή το Σάββατο 15/10  (Αναγνώστηκε 49581 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Bagatelle

• Τεταρτάκι!
Απ: Βόλτα στου Ψυρρή το Σάββατο 15/10
« Απάντηση #54 στις: Οκτωβρίου 14, 2011, 21:11:30 »
τσίου έλεος!
χρειάστηκε να σηκωθώ και να φέρω το κολατσιό μου για να κάνω κάτι μέχρι να τελειώσει αυτή η ανακοίνωση : %^

αύριο απόγευμα έχω ένα παιδικό πάρτυ, αλλά αν φύγω νωρίς, μπορεί να σκάσω και γω μύτη!
θα τηλεφωνήσω στον διοργανωτή αν χρειαστεί
αρκεί να μην πιάσεις την πολυλογία πάλι τσίου και μου φάς τις μονάδες

Αποσυνδεδεμένος CunduLunaVini

• Πεμπτάκι!
  • Φύλο: Γυναίκα
« Απάντηση #55 στις: Οκτωβρίου 14, 2011, 23:31:08 »
χαχα!Εμένα μου αρέσουν οι "επεισοδιακές" ανακοινώσεις σου Τσίου!Και εννοείται είμαι μέσα,όπου και να πάμε!
Πάμε βρε να τα πιούμε!! : d (κι ας μην παρεκτραπούμε.. : tongue)
Θα προσπαθήσω να πείσω και δυο ατίθασα νιάτα να έρθουν,να γίνουμε πολλοί και να γελάσουμε περισσότερο... ::)

Αποσυνδεδεμένος fenia

• Πεμπτάκι!
« Απάντηση #56 στις: Οκτωβρίου 16, 2011, 03:14:25 »
Να πούμε και στα νέα μέλη πόσο ωραία περάσαμε απόψε μπας και τους παρακινήσουμε να έρθουν στις επόμενες βόλτες!!!

Λοιπόν,περάσαμε υπέροχα!!!Πήγαμε στου Ψυρρή τα Οινοπνεύματα(;) ήπιαμε οινομελάκια,ρακομελάκια και ρακούλες,χτυπηθήκαμε και λίγο,αλλάαααααα προσωπικά πέρασα πολύ πολύ ωραία!!! : drink

Ήδη γνωρίσαμε δυο νέα μέλη και περιμένουμε και τα υπόλοιπα,εεεε!!!Παιδιά,ελπίζω να χαρήκατε κι εσείς που μας γνωρίσατε(προσέξτε μόνο τι θα πείτε : tongue)!

Να 'μαστε καλά να τα ξαναπιούμε!!! : alles gute
'Τί είναι,όμως,ο εαυτός;
Είναι η επιτομή όλων όσα θυμόμαστε.
Γι' αυτό και το τρομακτικό στον θάνατο
δεν είναι η απώλεια του μέλλοντος,
αλλά η απώλεια του παρελθόντος.'

Αποσυνδεδεμένος CunduLunaVini

• Πεμπτάκι!
« Απάντηση #57 στις: Οκτωβρίου 16, 2011, 03:17:46 »
Ναι,πολύ ωραία περάσαμε!!!!Την επόμενη φορά να έρθετε περισσότεροι καινούριοι να διευρύνεται η παρέα! : alles gute
Μα Φένια,είναι δυνατόν να μην χαρήκανε που μας γνωρίσανε;;;;Εμείς πάντως χαρήκαμε! :)

Αποσυνδεδεμένος asimeniasfika

• Απόφοιτη ΠΤΔΕ
  • Συντονιστής
  • Καμένος στον κύβο!
« Απάντηση #58 στις: Οκτωβρίου 16, 2011, 13:12:56 »
Να πούμε πως ο διοργανωτής της βόλτας, ο Τσίου, δε χάλασε ούτε αυτή τη φορά την παράδοση και κατέφθασε τελευταίος!
Το ptde.gr πρόκειται να κλείσει σύντομα. Για πληροφορίες στείλτε πμ σε: λιβελούλα, asimeniasfika, TheReader

Αποσυνδεδεμένος Tsioy

• Συντονιστής
  • Πεμπτάκι!
  • Φύλο: Άντρας
« Απάντηση #59 στις: Οκτωβρίου 16, 2011, 14:55:46 »
έχε χάρη που βαριέμαι να γράψω τι πέρασα τις δύο αυτές τελευταίες μέρες για να συνειδητοποιήσετε ότι έκανα κατόρθωμα έστω και που ήρθα!θα έπρεπε να με τιμάτε σαν ήρωα,και όχι να μου τη λέτε κιόλας!τς τς τς τς τς

Αλλά δε το μετάνιωσα καθόλου γιατι πέρασα πολύ καλά και εγώ!

Υ.Γ.μετά τα ρακόμελα και τις ρακές,σήμερα ξύπνησα νιώθοντας περδίκι! : drink

αύριο απόγευμα έχω ένα παιδικό πάρτυ, αλλά αν φύγω νωρίς, μπορεί να σκάσω και γω μύτη!

τι έγινε τελικά;
τράβηξε μήπως μέχρι το πρωί;
μήπως ήπιες πολύ πορτοκαλάδα και προτίμησες να πας σπίτι να ξαπλώσεις;
μήπως υπήρξε κάποιο φλερτ;
μήπως δε μπορούσες να ξεκολλήσεις από τα μαγικά του ταχυδακτυλουργού;

Υ.Γ.οι ανακοινώσεις μου είναι 100% natural tsioy.για αυτό και είναι τόσο αγαπητές ανά τον κόσμο.
εσύ μπορείς να εστιάζεις στα χρωματιστά αν θες : ((

ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ

• Επισκέπτης
« Απάντηση #60 στις: Οκτωβρίου 16, 2011, 17:47:21 »
Να πούμε και στα νέα μέλη πόσο ωραία περάσαμε απόψε μπας και τους παρακινήσουμε να έρθουν στις επόμενες βόλτες!!!

Λοιπόν,περάσαμε υπέροχα!!!Πήγαμε στου Ψυρρή τα Οινοπνεύματα(;) ήπιαμε οινομελάκια,ρακομελάκια και ρακούλες,χτυπηθήκαμε και λίγο,αλλάαααααα προσωπικά πέρασα πολύ πολύ ωραία!!! : drink

Ήδη γνωρίσαμε δυο νέα μέλη και περιμένουμε και τα υπόλοιπα,εεεε!!!Παιδιά,ελπίζω να χαρήκατε κι εσείς που μας γνωρίσατε(προσέξτε μόνο τι θα πείτε : tongue)!

Να 'μαστε καλά να τα ξαναπιούμε!!! : alles gute
Τι εννοείς να προσέξουμε τι θα πούμε;Θα πούμε την αλήθεια και μόνο αυτή.Περάσαμε, όχι απλώς καλά, αλλά υπέροχα.Όλα τα παιδιά μια παρέα.Να αναφερθώ ξεχωριστά σε Λυδία,Nuria και Sisaki που είναι πιο όμορφες απο κοντά εν σχέση με τις φωτογραφίες στο φόρουμ.Τα υπόλοιπα κορίτσια δεν τα είχα δει πριν αλλά είναι όλες θεές, όπως θα έλεγε και ο Ψινάκης.
Πέρασα υπέροχα παρότι δυστυχ'ως έκατσα λίγο.Ελπίζω την επόμενη φορά να είμστε περισσότεροι και να κάτσω περισσότερο.Όσο για τον Τσίου έιναι όπως τον περίμενα, με βάση την φωτογραφία σας στην μονοήμερη.
Ευχαριστώ για το όμορφο σαββατόβραδο!!!

Αποσυνδεδεμένος Lydia

• Δασκάλα
  • Συντονιστής
  • Εκτάκι!
« Απάντηση #61 στις: Οκτωβρίου 16, 2011, 18:11:05 »
Εμείς ευχαριστούμε που ήρθες!  : thanks

ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ

• Επισκέπτης
« Απάντηση #62 στις: Οκτωβρίου 16, 2011, 18:19:49 »
Εγω θα πρέπει να σας ευχαριστήσω για την όμορφη συντροφιά και τη παρέα.