• Δεκεμβρίου 14, 2019, 02:53:21
• Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Νέα:
Το ptde.gr πρόκειται να κλείσει. Όσοι ενδιαφέρονται να συμμετέχουν ενεργά στη συνέχεια του φόρουμ παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με τις συντονίστριες λιβελούλα, asimeniasfika, TheReader ή να στείλουν μήνυμα στο ptde.gr@gmail.com

Αποστολέας Θέμα: Απορίες για το σύστημα "Εύδοξος"  (Αναγνώστηκε 31648 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος asimeniasfika

• Απόφοιτη ΠΤΔΕ
  • Συντονιστής
  • Καμένος στον κύβο!
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Απορίες για το σύστημα "Εύδοξος"
« Απάντηση #9 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 01:42:54 »
Μέχρι ν+2 έτη σίγουρα. Τώρα αν δικαιούσαι για παραπάνω δεν το έχω ψάξει και δεν έχω ενημερωθεί τι ισχύει πλέον.
Το ptde.gr πρόκειται να κλείσει σύντομα. Για πληροφορίες στείλτε πμ σε: λιβελούλα, asimeniasfika, TheReader

Αποσυνδεδεμένος student

• Πρωτάκι!
« Απάντηση #10 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 15:10:47 »
Μέχρι ν+2 έτη σίγουρα. Τώρα αν δικαιούσαι για παραπάνω δεν το έχω ψάξει και δεν έχω ενημερωθεί τι ισχύει πλέον.
αυτο ισχυει. εγω φετος που ξεπερασα το v+2 μου εβγαλε το συστημα απο μονο του οτι δε δικαιουμαι βιβλια παρολο που στο ευδοξο φαινεται οτι πηρα μονο 11.

Αποσυνδεδεμένος babalougum

• Νηπιαγωγείο!
  • **
« Απάντηση #11 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 22:43:58 »
Παιδια γεια σας! Βρισκομαι σε πανικο κ δν ξερω τ να κανω!!!!!!!!!
Μολις συνειδητοποιησα οτι την τεταρτη που τροποποιησα την δηλωση μου στον ευδοξο για να δηλωσω το συγγραμμα του G.REID μετα την ανακοινωση της κ.Πολυχρονοπουλου για το μαθημα της Δυσλεξιας δεν πατησα τελικη υποβολη δηλωσης αλλα εκτυπωσα μονο την σελιδα με της επιλογες κ τα σημεια διανομης. τωρα δν μπορω ν αλλαξω τη δηλωση μου και δεν ξερω τι να κανω??? βοηθεια
''αλίμονο σε αυτούς που έχουν ένα άδειο σπίτι στην καρδιά τους''

Αποσυνδεδεμένος babalougum

• Νηπιαγωγείο!
  • **
« Απάντηση #12 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:03:21 »
ευχαριστω πολυ ασημενια για την γρηγορη απαντηση!
απλα δεν εχω παθει ποτε κατι τετοιο μεχρι τωρα, γτ παντα τσεκαρω κ διπλοτσεκαρω κ ειμαι μεσα στα προθεσμιες. αλλα ενα μυαλο χειμωνα καλοκαιρι κ μ τοσες πληροφοριες τ ν σου κανει!?
μου ηρθε πολυ αποτομο γτ ειχα χαρει π προλαβα να αλλαξω την δηλωση, μετα την τελευταιας στιγμης ανακοινωση της πολυχρονοπουλου-ελεος! τι να πω πια
εστειλα μολις το ειδα αναλυτικο μειλ στο γραφειο αρωγης χρηστων αλλα δν νομιζω ν γινεται κατι...οτν το δουν απο δευτερα
επειδη το αλλο βιβλιο του μαθηματος που τελικα φαινεται στον ευδοξο οτ εχω δηλωσει δεν εχει τυπωθει και δεν θα το παρω φυσικα ποτε, θ εχω θεμα με τον αριθμο των συγγραμματων? θα φαινεται το δεν το εχω παραλαβει
''αλίμονο σε αυτούς που έχουν ένα άδειο σπίτι στην καρδιά τους''

• Απόφοιτη ΠΤΔΕ
  • Συντονιστής
  • Καμένος στον κύβο!
« Απάντηση #13 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:10:10 »
Αν δεν το πάρεις (δηλαδή αν δεν έχει τυπωθεί ως το τέλος του χρόνου που είναι η προθεσμία παραλαβής), δε θα έχεις πρόβλημα με τον αριθμό των συγγραμμάτων. Για καλό και για κακό όμως ρώτα στον Εύδοξο με νέο mail (δε θα τους κοστίσει τίποτα να απαντήσουν) για να ξέρεις τι γίνεται.

Δυστυχώς γίνονται κι αυτά καμιά φορά, τόσα που έχουμε στο κεφάλι μας.

Τα καλά νέα είναι ότι το βιβλίο δινόταν και πέρυσι και μάλλον θα το βρεις.
Το ptde.gr πρόκειται να κλείσει σύντομα. Για πληροφορίες στείλτε πμ σε: λιβελούλα, asimeniasfika, TheReader

Αποσυνδεδεμένος Tsioy

• Συντονιστής
  • Πεμπτάκι!
  • Φύλο: Άντρας
« Απάντηση #14 στις: Ιανουαρίου 25, 2012, 17:06:21 »
για αυτό παιδιά πρέπει πάντα να ελέγχουμε καλά και να είμαστε σίγουροι ότι εχουμε κάνει σωστά τη δήλωση στο mystudies που είναι το πιο βασικό και μετά στον εύδοξο

Αποσυνδεδεμένος billitsa8

• Πρωτάκι!
« Απάντηση #15 στις: Οκτωβρίου 22, 2012, 22:17:53 »
μου ρθε μαιλ ότι από σήμερα μπορώ να δηλώσω τα συγγράμματα στον εύδοξο.
Απορία: μπορώ να τα δηλώσω τώρα τη στιγμή που οι δηλώσεις στο mystudies αρχίζουν την άλλη Δευτέρα; Δεν υποτίθεται ότι πρώτα πρέπει να τα δηλώσουμε στο mystudies;;
αντί να καταριέσαι το σκοτάδι, άναψε ένα κεράκι! :)

• Απόφοιτη ΠΤΔΕ
  • Συντονιστής
  • Καμένος στον κύβο!
« Απάντηση #16 στις: Οκτωβρίου 22, 2012, 22:28:36 »
Πράγματι, πρώτα πρέπει να δηλωθούν τα μαθήματα στο my-studies. Ο Εύδοξος στέλνει μήνυμα σε όλους από τη μέρα που ξεκινάνε οι δηλώσεις συγγραμμάτων, αυτό δεν πρέπει να μας επηρεάζει. Όλα στην ώρα τους.

Αποσυνδεδεμένος billitsa8

• Πρωτάκι!
« Απάντηση #17 στις: Οκτωβρίου 23, 2012, 09:55:10 »
 : thanks
αντί να καταριέσαι το σκοτάδι, άναψε ένα κεράκι! :)