• Δεκέμβριος 19, 2018, 01:37:43
• Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Νέα:
Για το δανεισμό πανεπιστημιακών συγγραμμάτων
μπορείτε να απευθύνεστε εδώ

Αποστολέας Θέμα: Ποιος είναι ποιος;;;;;;  (Αναγνώστηκε 108920 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος PRiMaVErA

• Προνήπιο!
  • *
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Ποιος είναι ποιος;;;;;;
« Απάντηση #90 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 00:37:01 »
Ευχαριστώ! : ) Ναι, η αλήθεια είναι ότι ψάχνω τα μεταπτυχιακά, αλλά δεν έχω καταλήξει ακόμα στο αντικείμενο...Ερευνώ επί του θέματος. Έχω βάλει προς το παρόν στο πρόγραμμά μου σεμινάρια για να δω τι θα με τραβήξει περισσότερο...μέχρι να έρθει ο καιρός για το μεταπτυχιακό.

Αποσυνδεδεμένος dreamxr11

• Πτυχιούχος!
  • Διαχειριστής
  • Πεμπτάκι!
« Απάντηση #91 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 00:42:41 »
Kαι καλα κανεις. Να διαλεξεις κατι που σου αρεσει πραγματικα...
Το μεγάλο πρόβλημα του κόσμου είναι ότι οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι έξυπνοι είναι γεμάτοι αμφιβολίες.
"Bertrand Russell"

Αποσυνδεδεμένος Υπεργαλαξιακός άρχων του φόρουμ

• Συντονιστής
  • Δευτεράκι!
  • Φύλο: Άντρας
« Απάντηση #92 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 03:25:29 »
: h Γεια σας!!! Λοιπόν, το όνομά μου είναι Γεωργιάννα. Σπούδασα στο Π.Τ.Δ.Ε. Ιωαννίνων, αλλά είμαι από την Αθήνα.. Δεν είχα συστηθεί στο παλιό φόρουμ γιατί το βρήκα πρόσφατα, οπότε αποφάσισα να συστηθώ εδώ. :D Με γεια το νέο σας φόρουμ και συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά! Ακόμη, ήθελα να σας ευχαριστήσω γιατί αυτό το λίγο διάστημα που διαβάζω το φόρουμ έχω λύσει άπειρες απορίες, χωρίς καν να τις θέσω!  Δυστυχώς, εμείς του παιδαγωγικού Ιωαννίνων δεν είχαμε ένα τέτοιο βοήθημα και αναρωτιέμαι πώς και δεν είχα καταπιαστεί αυτά τα 4 χρόνια να ξεκινήσω εγώ ένα, μιας και έχω σχέση αγάπης με τις δημιουργίες στο internet.  :P
Καλή συνέχεια, λοιπόν, και επιτυχίες σε όλους μας! :)

Γεια σου Γεωργιάννα! Καλώς σε βρήκαμε!!! Μπορεί όντως το φόρουμ μας να είναι πολύ ενημερωμένο και κατατοπιστικό σε σχέση με άλλες σχολές αλλά για το ΠΤΔΕ Ιωαννίνων σαν τμήμα γενικά έχω ακούσει πολύ καλά λόγια... Δεν έχετε φόρουμ αλλά μια χαρά είστε εκεί πάνω!

ΥΓ: Αν είσαι Γιάννενα αυτή τη στιγμή, δώσε τα χαιρετίσματά μου στον κ. Νικολάου! Σίγουρα θα σου έκανε διαπολιτισμική εκπαίδευση

Αποσυνδεδεμένος Tsioy

• Συντονιστής
  • Πεμπτάκι!
  • Φύλο: Άντρας
« Απάντηση #93 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 11:09:38 »
starfish σε θυμάμαι από το παλιό φόρουμ νομίζω;

εννοείται ότι σε θυμάμαι Άγιε Μανώλη.

primavera καλά έκανες και μας συστήθηκες.καλή τύχη με το μεταπτυχιακό!

: welcome

Αποσυνδεδεμένος Lydia

• Δασκάλα
  • Συντονιστής
  • Εκτάκι!
« Απάντηση #94 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 21:49:09 »
Είμαι η πρώην lydia89. Aποφάσισα, ύστερα από ώριμη σκέψη, να αρχίσω να κρύβω από τώρα χρόνια, ώστε μετά να μπορώ να παραμείνω για κάποια χρόνια στα 26-28.

Καλή αρχή μας εύχομαι με πολλή όρεξη, κέφι και μεράκι για προσφορά βοήθειας!!!  : announce

Αποσυνδεδεμένος Bagatelle

• Τεταρτάκι!
« Απάντηση #95 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 21:54:48 »
χαχαχα
σε ζηλεύω κατα μία έννοια
εμένα με ρωτάνε ακόμη τί τάξη πάω! έλεοθ

Αποσυνδεδεμένος Lydia

• Δασκάλα
  • Συντονιστής
  • Εκτάκι!
« Απάντηση #96 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 22:06:00 »
Καλά αυτό εννοείται! Το καλοκαίρι με ρώτησε μια θεια τι τάξη πάω και της είπα "τελείωσα το Π...." και προσθέτει: Αααα το Γυμνάσιο ε;  : %^

Αποσυνδεδεμένος PRiMaVErA

• Προνήπιο!
  • *
« Απάντηση #97 στις: Σεπτέμβριος 28, 2011, 13:57:50 »
Γεια σου Γεωργιάννα! Καλώς σε βρήκαμε!!! Μπορεί όντως το φόρουμ μας να είναι πολύ ενημερωμένο και κατατοπιστικό σε σχέση με άλλες σχολές αλλά για το ΠΤΔΕ Ιωαννίνων σαν τμήμα γενικά έχω ακούσει πολύ καλά λόγια... Δεν έχετε φόρουμ αλλά μια χαρά είστε εκεί πάνω!

ΥΓ: Αν είσαι Γιάννενα αυτή τη στιγμή, δώσε τα χαιρετίσματά μου στον κ. Νικολάου! Σίγουρα θα σου έκανε διαπολιτισμική εκπαίδευση

: thanks και πάλι παιδιά! Η σχολή μας όντως είναι πολύ καλή από άποψη οργάνωσης και εγκαταστάσεων, αλλά όσον αφορά στους καθηγητές, κι εδώ υπάρχουν και οι περίεργοι και τ' αστέρια... Όταν τον δω τον κ. Νικολάου βεβαίως να του τα δώσω! Από τους πιο cool τύπους...με τους καλύτερους βαθμούς και το αναψυκτικό στο χέρι!! χαχα  : d

Αποσυνδεδεμένος dreamxr11

• Πτυχιούχος!
  • Διαχειριστής
  • Πεμπτάκι!
« Απάντηση #98 στις: Σεπτέμβριος 28, 2011, 14:02:53 »
Ωραιες εγκαταστασεις ε;; Ονειρο απατηλο για εμας...
Το μεγάλο πρόβλημα του κόσμου είναι ότι οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι έξυπνοι είναι γεμάτοι αμφιβολίες.
"Bertrand Russell"